aby Vás záda nebolela...

MUDr. Hana Jarošová, PhD.


777190046 - objednání k lékaři Říčany, Jílové, Mníšek
775240829 - objednání fyzioterapie Říčany a Mnichovice, volat pouze Po,Ut 9-13 a St 8-12 13-17
739544616 - objednání k lékaři do Mnichovic
732349285 - objednání fyzioterapie Mníšek
739827096 - objednání fyzioterapie Jílové
brc.jarosova@gmail.com

Popis terapie

STARVAC SP2 je moderní kosmetický a fyzioterapeutický masážní přístroj vyvinutý francouzskou firmou Starvac group. Dle našich zkušeností přináší nejefektivnější způsob na odbourávání celulitidy. Pracuje na principu střídání dvou podtlaků, nastavitelných podle aktuální potřeby. Při aplikaci se střídá minimální podtlak (do 200 milibarů) s maximálním (do 900 milibarů). Lze konstatovat, že tato vakuová anticelulitidní lymfatická masáž působí na tukové buňky, lymfatický a cévní systém mnohem účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž.

Předností Stravacu SP2 je patentovaná masážní hlava, vímž sacím prostoru jsou uloženy dva pohyblivé válečky, které se maximálně přizpůsobí kožnímu povrchu. Díky podtlaku je kůže i s tukovými buňkami uloženými pod pokožkou nasávána mezi tyto dva válečky. Takto vytvořená kožní řasa je rolována ve směru pohybu sací hlavy. Současně na ošetřovanou plochu působí pulsní pohyb díky výše popsanému střídání minimálního a maximálního podtlaku.
Plynulým „rolováním“ po pokožce ošetřované části těla se aktivují lymfatické cesty. Podtlak narušuje tukové buňky, které se zěla odplavují lymfatickým systémem, čímž dochází k úbytku tukové tkáně a výraznému zeštíhlení! Vlivem silného prokrvení se zlepšuje zásobování pokožky výživou a kyslíkem - pokožce se tak navrací elasticita a dochází ke zpevnění ochablého podkožního vaziva! Zlepšením toku lymfy dále dochází k odplavování tukových buněk, toxických látek a veškerých zplodin vzniklých látkovou výměnou zěla ven - pokožka a celý organismus se detoxikuje, omlazuje a regeneruje!
Kromě této masážní hlavy se při ošetření (především při léčbě starších typů celulitidy) používají double sací baňky, které slouží k podtlakové pulsní masáži.


Výhody oproti klasické liposukci:
Na rozdíl od klasické liposukce zde nehrozí žádné riziko vzniku pooperačních nerovností na kůži a v podkoží a nemusí se nosit cca 1 měsíc elastické návleky.