Potravní doplňky

LIPO-C-ASKOR

Doplněk stravy s lipozomálním vitaminem C, s výtažkem ze šípků a bioflavonoidy z citrusových plodů.

Použití

Doporučeno při stavech provázených zvýšenou potřebou vitaminu C.

  • Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitamin C přispívá k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy.
  • Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu.
  • Vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.

PREVAPIS JUNIOR

Řada doplňků stravy PREVAPIS JUNIOR obsahuje unikátní patentovaný propolis E.P.I.D., který je očištěný od alergizujících látek. Propolis E.P.I.D. je výsledkem mnohaletého výzkumu italského výrobce Specchiasol, jehož prioritou je nejvyšší kvalita farmaceutických produktů. Celá produktová řada Prevapis Junior je vhodná pro děti od 3 let.


DMG-GOLD

Doplněk stravy na bázi inositolu, dimethylglycinu a trimethylglycinu. S niacinem, vitaminy B6, B12 a kyselinou listovou, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a vitaminem B1, který napomáhá správnému energetickému metabolismu a k normální psychické činnosti.

Použití

Vhodné při stresu, únavě, vyčerpání, v rekonvalescenci.

Doporučené dávkování

Doporučené dávkování je 20-30 kapek 2x denně před jídlem.

Balení

Skleněná lahvička o objemu: 50 ml

Složení:

Voda, inositol, stabilizátory: rostlinný glycerin, dimethylglycin, jedlá soda, betain (trimethylglycin), niacin (vitamin B3), konzervant: sorbát draselný; kyanokobalamin (vitamin B12), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), riboflavin (vitamin B2), thiamin hydrochlorid (vitamin B1), esenciální olej ze sladkého pomeranče (Citrus sinensis L. var. Dulcis), kyselina listová.

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.


GLUCOERB

Doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů s obsahem hořké okurky, gymnemy lesní, morušovníku černého a zinku, který přispívá ke správnému metabolismus sacharidů. Dále obsahuje biotin a chrom - minerál, který je důležitý pro udržení fyziologických hladin glukózy v krvi.

Použití

Pro udržení fyziologických hladin glukózy v krvi.

Doporučené dávkování

4 tablety denně. 2 tablety půl hodiny před obědem a 2 tablety půl hodiny před večeří.

Balení

60 tablet (500 mg)

Složení

Suchý extrakt z plodů hořké okurky (Momordica charantia L.) (titrováno na 3% obsah hořkých látek), suchý extrakt listů pukolu nádherného (Lagerstroemia speciosa L.) (titrováno na 1% obsah kyseliny korosolové), suchý extrakt z listů gymnemy lesní (Gymnema silvestre R. Br.) (titrováno na 25% obsah kyseliny gymnemové), suchý extrakt z kůry skořicovníku cejlonského (Cinnamomum zeylanicum Blume), suchý extrakt plodů ostropestřce mariánského (Sylibum marianum Gaernt) (titrováno na 80% obsah silymarinu), zahušťovadlo: mikrokrystalická celulóza; extrakt ze suché rostliny šruchy zelné (Portulaca oleracea L.), suchý extrakt z listů morušovníku černého (Morus nigra L.), šťáva z plodů noni (Morinda citrifolia L.), extrakt ze suchých plodů borůvky černé (Vaccinium myrtillus L.) (titrováno na 1% obsah antokyanidinů), glukonan zinečnatý, protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin a oxidu křemičitého; cholekalciferol (vitamin D), chrom pikolinát, biotin.

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.


EPAVIN

Doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů z pampelišky, ostropestřce, artyčoku, zlatého heřmánku a kurkumy.

Doporučené dávkování

25-45 kapek 2x denně naředěných ve vodě anebo teplém nápoji.

Balení

Skleněná lahvička o objemu: 50 ml

Obsah alkoholu: 40 %

Složení

Hydroalkoholické extrakty (čištěná voda, šťáva z hroznového vína, ethylalkohol, rostlinné části 20 %) z kořene pampelišky lékařské (Taraxacum officinale Web), plod ostropestřce mariánského (Silybum marianum Gaertn.), list artyčoku zeleninového (Cynara scolymus L.), list dříšťálu obecného (Berberis vulgaris L.), list boldovníku vonného (Peumus boldus Molina), kořen ředkve seté (Raphanus sativus L.), kořen revně dlanité (Rheum palmatum L.), celá rostlina zlatého heřmánku (Chrysantellum americanum Vatke), oddenek kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa L.), listy kinkeliby (Combretum micranthum Don.), esenciální oleje z: máty peprné (Mentha piperita L.), rozmaríny obecné (Rosmarinus officinalis L.).

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.


COLESTVIN

Doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů s monakolinem K.

Použití

Monakolin K z červené fermentované rýže přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Doporučené dávkování

4 tablety denně, dvě po obědě a dvě po večeři.

Balení

60 tablet po 500 mg

Složení

Suché extrakty z fermentované červené rýže (Monascus purpureus) s obsahem 1,5 % monakolinu K; artyčok (Cynara scolymus L.), listy; myrhovník (Commiphora mukul Hook), pryskyřice; ostropestřec mariánský (Silybum marianum Gaertn.), suchý extrakt z plodů; plnicí činidlo: mikrokrystalická celulóza; pampeliška (Taraxacum officinale Weber), suchý extrakt z kořene; inositol; aroma rozmarýnu; polykosanoly; protispékavé látky: rostlinný stearát hořečnatý, oxid křemičitý, niacin.

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.


AURUM ROSSO

Doplněk stravy na bázi extraktu z dubu a esenciálních olejů tradičních medicinálních rostlin.

Doporučené dávkování

3-5 kapek 2x denně.

Balení

Skleněná lahvička o objemu: 10 ml

Obsah alkoholu: 30 %

Složení

Glycerinový macerát (voda, stabilizátor: glycerol, alkohol, 2% rostlinný extrakt) z pupenů dubu letního (Quercus robur L.); směs esenciálních olejů: zázvor lékařský (Zingiber officinale Roscoe.), citroník pravý (Citrus limon (L.) Burm. f), pomeranč sladký (Citrus aurantium var. dulcis), bedrník anýz (Pimpinella anisum L.), hřebíčkovec vonný (Eugenia caryophyllata Thunb. Mansfeld); směs pryskyřice a silice z pepřovníku černého (Piper nigrum L.).

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.


IMMUNVIN

Doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů s vitaminy a minerály.

Použití

Vitamin C, vitamin B12, zinek a kyselina listová přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitaminy C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Doporučené dávkování

20-30 kapek rozpustit v malém množství vody 2x denně, nejlépe ráno a v časném odpoledni. Před použitím důkladně protřepejte.

Balení

Skleněná lahvička o objemu 50 ml

Obsah alkoholu: 40 %

Složení

Hydroalkoholický extrakt (voda, alkohol, rostlinná část 20 %) z kořene echinacey (Echinacea angustifolia DC); betain (trimethylglycin); maitake ex. (Grifola frondosa [Dicks] Gray) plodnice; vitamin C (kyselina L-askorbová), vitamin E (DL-alfa tokoferol acetát) plv., glukonan zinečnatý, vitamin B12 (cyanokobalamin), kyselina listová.

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.


LACTOBAOB

Doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů s probiotikem Lactobacillus acidophilus.

Doporučené dávkování

2 kapsle denně, pokud možno ráno nalačno.

Balení

42 kapslí po 550 mg

Složení

Baobab (Adansonia digitata L.) plod, Lactobacillus acidophilus (živé buňky) DSM 21717 (10 MLD UFC/g) (obsahuje mléko), enzymix (směs enzymů: amyláza, proteáza, glukoamyláza, lipáza, celuláza, laktáza, pektináza); vnější obal: kapsle z potravinářské želatiny; protispékavá látka: rostlinný stearát hořečnatý.

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.


TIROVIN

Doplněk stravy na bázi rostlinných extraktů.

Použití

Obsahuje vitamin B6, který přispívá k normální funkci energetického metabolismu a k normální funkci imunitního systému.

Doporučené dávkování

20-30 kapek 2x denně, nejlépe ráno a v časném odpoledni. Před použitím důkladně protřepejte.

Balení

Skleněná lahvička o objemu: 50 ml

Obsah alkoholu: 40 %

Složení

Hydroalkoholický extrakt chaluhy bublinaté (Fucus vesiculosus): (destilovaná voda, ethylalkohol, šťáva z vinné révy, 20% obsah chaluhy), L-tyrosin, glukonan zinečnatý, pyridoxin chlorhydrát (vitamin B6), glukonát mědi, jodid draselný.

Složky jsou aktivovány spagyrickou metodou.

Upozornění

Držte mimo dosah dětí mladších 3 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte v pokojové teplotě. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem.


PREVAPIS ADULTS

PREVAPIS ADULTS šumivé tablety

Doplněk stravy s propolisem E.P.I.D.®, enzymem serapeptázou, N-acetylcysteinem, extraktem ze šípkové růže a ďáblova drápu. Neobsahuje lepek a konzervační látky. Slazeno stévií.

Hlavní aktivní složkou přípravku PREVAPIS ADULTS šumivé tablety je patentovaný unikátní propolis E.P.I.D.® ve vhodné kombinaci s enzymem serapeptázou, N-acetylcysteinem a rostlinnými extrakty.

Propolis E.P.I.D.® je standardizovaný extrakt hypoalergenního propolisu, který je biotechnologicky očištěný od potenicálně alergenních látek.

Použití

Šumivé tablety obsahují propolis E.P.I.D.® s patentovanou biotechnologií na eliminaci vosků, mastných kyselin a alergenních látek včetně pylů. Výsledný standardizovaný extrakt s vysokým stupněm čistoty obsahuje aktivní látky, jejichž účinky jsou doplněny rostlinnými extrakty ze šípkové růže, která je bohatá na vitamin C. Ten se podílí na normálním fungování imunitního systému a normálním energetickém metabolismu, má antioxidační účinek (zvyšuje ochranu buněk před volnými radikály). Šumivé tablety obsahují též N-acetylcystein a serapeptázu.

Doporučené dávkování

Doporučují se 2 šumivé tablety denně: 1 ráno a 1 večer, rozpustit ve sklenici vody. Vhodné pro dospělé a děti od 12 let.

Balení

90 g, 20 šumivých tablet

Složení

Okyselovadlo: kyselina citronová; regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný; N-acetylcystein, suchý extrakt z plodů šípkové růže (Rosa canina L.), titrovaný se 70% obsahem vitaminu C, aroma, propolis E.P.I.D.® (Propolis) - extrakt odvoskovaný a purifikovaný, titrovaný s 3% obsahem polyfenolů*, suchý extrakt z kořene ďáblova drápu (Harpagophytum procumbens [Burch] DC.), titrovaný s 2,5% obsahem harpagosidu, enzym serapeptáza (rod Serratia sp.) (enzymatická aktivita 120 000 IU/g), sladidlo: steviol-glykosidy z listů stévie sladké (Stevia rebaudiana Bertoni); barvivo: riboflavin.

Upozornění

Doporučené dávkování se nesmí překročit. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v pokojové teplotě. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním světlem.


Leni COMPLEX NÁPLAST

Leni COMPLEXTM NÁPLAST je zdravotnický prostředek. Díky svému složení s obsahem Pycnogenolu® a aktivních látek z harpagofytu ležatého a eukalyptu přináší úlevu při bolesti pohybového aparátu a kloubů. Působí prostřednictvím okluzivního efektu, čímž chrání postiženou oblast a přispívá k ideální teplotě v daném místě. Zajišťuje řízené uvolňování aktivních látek, které obsahuje.

Použití

Náplast se musí aplikovat na dobu 24 hodin a potom se může vyměnit za novou. Nezanechává skvrny a nepálí. V případě, že chcete použít menší rozměr, je možné nůžkami náplast nastříhat dle potřeby.

Zdravotnický prostředek na vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí. Aplikujte na neporušenou, čistou a suchou pokožku. V případě viditelných dráždivých účinků anebo v případě zvýšené citlivosti na výrobek okamžitě přerušte léčbu. Pokud nežádoucí účinky přetrvávají, vyhledejte lékaře. Uchovávejte na chladném a suchém místě při teplotě od 5 do 40 °C, mimo přímý sluneční svit a tepelné zdroje.

Účinnost a bezpečnost produktu se váže na neporušený obal a znovuuzavření plastového obalu po jeho otevření. Nepoužívejte po uplynutí data expirace uvedeného na krabičce.

Složení

Akrylátový kopolymer, Harpagophytum procumbens (extrakt z kořene), (Pycnogenol®) Pinus pinaster (extrakt z kůry), Eucalyptus globulus (olej z listů), limonen, linalool.


EUBIOMED ČOKO

Doplňky stravy EUBIOMED ČOKO obsahují probiokulturu SYNBIO® v hořké nebo mléčné čokoládě. SYNBIO® je označení pro speciálně vyvinutou probiotickou kulturu pro funkční potraviny, doplňky stravy a léky. Obsahuje dva vysoce odolné kmeny probiotik. Tato probiotická kultura byla vyvinuta na univerzitě v italském Camerinu (Università degli Studi di Camerino). Má humánní charakter a vyznačuje se vysokou přilnavostí na střevní sliznici.

Výše uvedené vlastnosti vysoké kvality originálních kmenů probiotické kultury SYNBIO® jsou doloženy výsledky mnohaletého výzkumu vědců z univerzity Università degli Studi di Camerino, a přesnou dokumentací.

EUBIOMED ČOKO je vhodný pro děti od 3 let a dospělé.


Probacin® ATB

Přípravky Probacin® ATB jako jediné na českém trhu obsahují unikátní bakteriální sporu Bacillus clausii. Bacillus clausii je již desítky let v Itálii registrovaný jako léčivá látka, na našem trhu je veden jako doplněk stravy. Tuto životaschopnou sporu je vhodné doplňkově užívat společně s antibiotickou terapií (vysoká odolnost Bacillus clausii vůči širokému spektru antibiotik *).


Enterina®

Doplněk stravy s obsahem probiotického kmene Bacillus coagulans, extraktu z plodů borůvek, vitaminu K a vitamínů skupiny B, které přispívají k udržení fyziologického stavu sliznic (vitaminy B2, B3), normálnímu energetickému metabolismu (B6, B12) a ke snížení míry únavy a vyčerpání (např. vitaminy B2, B6, B12). Díky extraktu z borůvek je navíc Enterina® velmi chutná, a děti zaujme i praktická, hravá forma lahviček.

Enterina® lahvičky

Sliznice trávicího ústrojí je za normálního stavu udržována v rovnováze, tzn. je osídlena prospěšnými bakteriemi. Normální flóra ve správném množství příznivě ovlivňuje fungování organismu a produkuje vitaminy. Tuto rovnováhu mohou narušit různé změny (např. změna stravy, působení antibiotik). Narušená rovnováha se obvykle projevuje střevním diskomfortem. Přípravek Enterina® přispívá k udržení normálního stavu sliznic a dodává organismu důležité vitaminy.

Použití

Lahvičky byly vyvinuty speciálně pro děti a pro dospělé, kteří upřednostňují tekuté formy přípravků. Jsou velmi praktické a pro děti chutné. Lahvička obsahuje jednu denní dávku.


RISCHIARIL

Doplněk stravy na bázi cholinu, kyseliny alfa-lipoové, vitaminu C a E. Je vhodný v případě zvýšených nároků na organismus nebo sníženého příjmu těchto živin.

Pomocník v boji s psychickou únavou v případě zvýšených nároků na organismus.

RISCHIARIL tablety

  • Cholin přispívá k normálnímu metabolismu lipidů. Cholin je v našem organismu výchozí látkou pro tvorbu některých velmi důležitých látek, jako je acetylcholin a fosfatidylcholin.
  • Vitamin C přispívá k normální činnosti nervové soustavy a normální psychické činnosti. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Použití

1 až 2 tablety denně podle osobní potřeby

Balení

14 potahovaných tablet po 980 mg

Průměrný obsah:

Složky

ve 100 g

ve 2 tbl.

%RDA/2 tbl.


vitamin E

0,61 g

12 mg

100


vitamin C

4,08 g

80 mg

100


kyselina alfa-lipoová

5,10 g

100 mg

*


cholin

11,28 g

221,1 mg

**


* RDA - doporučená denní výživová dávka

** RDA není stanoveno

Složení

Sodná sůl cytidin-5´-difosfát cholinu; plniva: oxid hořečnatý, fosforečnan vápenatý; protispékavé látky: glycerol behenát, sodná sůl kroskarmelózy, oxid křemičitý, rostlinný stearát hořečnatý; kyselina alfa-lipoová, vitamin C (kyselina L-askorbová); potahové látky: hydroxypropylcelulóza, hydroxypropylmethylcelulóza, šelak, mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová; vitamin E (DL-alfa-tokoferyl acetát, želatina); barviva: E171 (oxid titaničitý).

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Pokud máte cukrovku a užíváte léky na snížení glykémie, doporučujeme použití tohoto přípravku konzultovat s ošetřujícím lékařem. Užívání se nedoporučuje v těhotenství a při kojení. Neobsahuje lepek.


BIOTAD®plus

Doplněk stravy s obsahem glutathionu a vitaminu E. Antioxidant. Pomocník v boji s oxidativním stresem a volnými radikály. Ve formě v ústech rozpustných a chutných sáčků.

BIOTAD®plus sáčky

BIOTAD®plus obsahuje látky, které svým synergickým působením chrání buňku před poškozením oxidativním stresem a volnými radikály.

Glutathion je látka, která se v lidském organismu přirozeně vyskytuje a má celou řadu důležitých funkcí:

- chrání buňku před poškozením volnými radikály
- brání toxickému působení léků, alkoholu, potravin atd.
- má pozitivní vliv na imunitní systém

Hladiny glutathionu můžou v organismu klesat v různých situacích:
- věk: po 40. roku věku začíná klesat produkce glutathionu v organismu
- užívání alkoholu
- užívání léků
- kouření
- špatná výživa

Nejčastějším důsledkem nedostatku glutathionu v organismu je zvýšené zatížení jater. BIOTAD®plus vyrovnává hladinu glutathionu a pomáhá tak játrům znovunastolit jejich normální funkci.

Vitamin E je důležitým prvkem, který podporuje antioxidační aktivitu glutathionu. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Použití

Doporučená denní dávka je jeden sáček denně. Sáček se nechá volně rozpustit v ústech. Vhodné pro dospělé a děti od 3 let.

Balení

20 sáčků, 1 sáček/1,75 g

1 sáček obsahuje:
Složky DDD*
redukovaný glutathion 250,0 mg
vitamin E 6,0 mg (50 % DDD - doporučená denní dávka)

Složení

aktivní složka: glutathion; plnivo: sorbitol; protispékavé látky: polysorbát 80, dioxid křemičitý; aroma; vitamin E (DL-alfa-tokoferyl acetát), triglyceridy se střední délkou řetězce; sladidla: aspartam, sukralóza, acesulfam K; regulátor kyselosti: kyselina citronová; antioxidant: askorbyl palmitát.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Zakalení přípravku není na závadu jeho kvalitě.

O užívání v těhotenství a při kojení se poraďte se svým lékařem.


BIOFOSFINA

Doplněk stravy s obsahem fosforu, kreatinu, hořčíku a draslíku. Pomocník v boji s psychickou a fyzickou únavou v případě zvýšených nároků na organismus. Ve formě ve vodě rozpustných a chutných sáčků.

BIOFOSFINA

BIOFOSFINA je doplněk stravy, jehož účinek je založen na látkách s vysokým energetickým potenciálem. Látky obsažené v tomto produktu se přirozeně vyskytují v našem organismu, ale jsou specifické situace, jako např. zvýšená psychická či fyzická únava, vyšší věk, období rekonvalescence, náročné zaměstnání či zkouškové období, které vyžadují zvýšený příjem energie.

BIOFOSFINA dokáže reagovat na tyto zvýšené nároky organismu. Fruktóza-1,6-difosfát hořečnatá sůl přináší fosfáty, které jsou nezbytné pro tvorbu ATP, látky s vysokým obsahem energie a obsažený hořčík je důležitým prvkem pro udržení normální psychické a fyzické funkce. Hořčík se účastní i řady dalších komplexních metabolických dějů, např. zlepšuje využití glukózy a transport kyslíku do tkání. Kreatin je látka s okamžitě využitelnou energií, je hlavním přenašečem energie do svalu. Hořčík a draslík jsou důležitými prvky pro normální polarizaci buňky, která je základem její biologické aktivity, a mimo jiné podporují eliminaci kyseliny mléčné, což pomáhá snížit pocit svalové únavy. Draslík je důležitý pro svalovou činnost.

BIOFOSFINA díky synergickému účinku výše popsaných látek napomáhá znovunastolit psychickou a fyzickou rovnováhu v případě zvýšených nároků na organismus.

Použití

Dospělí a děti od 12-ti let: 1 až 2 sáčky denně podle osobní potřeby. Obsah sáčku nechte rozpustit ve sklenici vody.

Balení

20 sáčků, 1 sáček/5 g

Složení

aktivní složka: fruktóza-1,6-difosfát hořečnatá sůl, dihydrogenfosforečnan draselný; regulátor kyselosti: kyselina citronová; sladidla: sorbitol, maltodextrin; kreatin monohydrát; aromata; aktivní složka: oxid hořečnatý; sladidla: acesulfam K, cyklamát sodný; barvivo: betakaroten.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Zakalení přípravku není na závadu jeho kvalitě.

V případě dlouhodobého a nepřetržitého užívání tohoto přípravku (delší než 6 až 8 týdnů) je nezbytné doporučení lékaře. Produkt nesmí používat lidé s onemocněním ledvin, těhotné a kojící ženy a děti mladší 12 let. Obsahuje polyalkoholy, jejichž nadměrná konzumace může působit laxativně.


Saframyl

Přípravek francouzské laboratoře obsahuje extrakt ze šafránu, L-tryptofan a vitamin B6. Tento přípravek s komplexním složením byl odborníky vyvinut, aby šetrně a co nepřirozenějším způsobem pomáhal v boji se sklíčenou náladou a psychickou únavou.

SAFRAMYL tablety

Doplněk stravy s obsahem safranalu (přírodní složka získávaná z blizen šafránu), L-tryptofanem a vitaminem B6, který přispívá k normální psychické činnosti, normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Saframyl je přírodní pomocník v boji se sklíčenou náladou a psychickou únavou. Doporučuje se dlouhodobé užívání přípravku Saframyl, nicméně úleva se obvykle dostavuje již po dvou týdnech.

Použití

Přípravek je vhodný pro děti od 12 let a dospělé.

Doporučené dávkování

Jedna tableta denně před obědem.

Balení

15/30 tablet po 500 mg

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. O užívání v těhotenství a při kojení se poraďte se svým lékařem.


Colostro Noni

Přípravek Colostro Noni je vyráběn italskou společností GUNA, která se již více než dvacet let zabývá farmaceutickým výzkumem. Společnost GUNA tradičně ve svých přípravcích využívá především tělu vlastní látky v kombinaci s rostlinnými extrakty. Konceptem je tedy co nejpřirozeněji regulovat fyziologické funkce našeho organismu tam, kde je to potřeba. Do tohoto konceptu patří i doplněk stravy Colostro Noni.

Colostro Noni sáčky

Doplněk stravy s obsahem lyofilizovaného bovinního kolostra a šťávy z plodů rostliny Noni.

Bovinní kolostrum je zdrojem mnoha látek (imunoglobuliny, vitaminy, minerály, kyselina listová, laktoferin, lysozym, cytokiny), které jsou důležité pro optimální fungování imunitního a trávicího systému. Kolostrum je doplněné o šťávu z plodů tropické rostliny Noni, která obsahuje celou řadu významných látek (např. vitamin C, esenciální aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny, selen, vlákninu). Šťáva z plodů rostliny Noni má blahodárný vliv na lidský organismus.

Použití

Vhodné pro děti od 3 let a dospělé. Dětmi velmi oblíbená forma v ústech rozpustného chutného prášku.

Doporučené dávkování

1 až 2 sáčky granulátu denně. Vysypte obsah sáčku přímo do úst a nechte rozpustit. Doporučená délka užívání je 1-2 měsíce.

Balení

24 sáčků, 1 sáček/1,70-1,80 g

Složení

Sladidlo: sorbitol (kukuřičný); lyofilizované kolostrum (bovinní), suchý extrakt z rostliny Noni (Morinda citrifolia, plod); maltodextrin; aroma; protispékavá látka: dioxid křemičitý; sladidlo: sukralóza. Produkt může obsahovat stopové množství derivátů mléka.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. O užívání v těhotenství a při kojení se poraďte se svým lékařem.


Guna-Brain

Přípravek GUNA-BRAIN je vyráběn italskou společností GUNA, která se již více než dvacet let zabývá farmaceutickým výzkumem. Společnost GUNA tradičně ve svých přípravcích využívá především tělu vlastní látky v kombinaci s rostlinnými extrakty. Konceptem je tedy co nejpřirozeněji regulovat fyziologické funkce našeho organismu tam, kde je to potřeba. Do tohoto konceptu patří i doplněk stravy GUNA-BRAIN.

GUNA-BRAIN tablety

Doplněk stravy s obsahem koenzymu Q10, N-acetylcysteinu, rostlinných složek a minerálů, které chrání buňky před oxidativním stresem (selen, mangan) a přispívají k normální činnosti imunitního systému (selen). GUNA-BRAIN je přírodním pomocníkem v boji s nesoustředěností, únavou a stresem.

Ochrana mozkových buněk před oxidativním stresem je důležitá pro jejich normální fungování. Dlouhodobý stres oslabuje imunitní systém a zvyšuje výskyt volných radikálů v organismu, což negativně ovlivňuje činnost mozkových buněk. Minerální látky obsažené v přípravku GUNA-BRAIN chrání buňky před oxidativním stresem (selen, mangan) a přispívají k normální činnosti imunitního systému (selen).

Použití

Vhodné pro děti od 4 let a dospělé.

Doporučené dávkování

Dospělí a děti starší 4 let užívají 1 tabletu denně, nejlépe před hlavním jídlem. Tableta se zapije sklenicí vody.

Balení

30 tablet, 1 tableta/840 mg

Složení

N-acetylcystein, listy zeleného čaje (Camelia sinensis) s 98% obsahem polyfenolů (40% EGCG), extrakt z kořene vitánie snodárné (Withania somnifera) s 5% obsahem withanolidů, sodná sůl karboxymethylcelulózy, stearát hořečnatý rostlinného původu, silicium dioxid, kyselina stearová rostlinného původu, koenzym Q10, hydroxypropylmethylcelulóza, polyvinylpolypyrrolidon, aspartát selenu, titan dioxid, chlorofylin mědi, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. O užívání v těhotenství a při kojení se poraďte se svým lékařem.


Guna-Basic

Přípravek GUNA-BASIC je vyráběn italskou společností GUNA, která se již více než dvacet let zabývá farmaceutickým výzkumem. Společnost GUNA tradičně ve svých přípravcích využívá především tělu vlastní látky v kombinaci s rostlinnými extrakty. Konceptem je tedy co nejpřirozeněji regulovat fyziologické funkce našeho organismu tam, kde je to potřeba. Do tohoto konceptu patří i doplněk stravy GUNA-BASIC.

GUNA-BASIC sáčky

Doplněk stravy s obsahem minerálních solí, rostlinných extraktů a beta-karotenu. Svým složením přípravek přispívá k acidobazické (např. zinek) a elektrolytické (např. hořčík) rovnováze v těle. Je vhodný také pro doplnění nedostatku minerálů.

Acidobazická a elektrolytická rovnováha našeho těla je důležitá pro normální funkci energetického metabolismu. Vnitřní prostředí našeho organismu má mít mírně zásaditý charakter. Má na něj vliv množství faktorů, které tento stabilní a pro život nezbytný stav narušují. Minerální soli obsažené v přípravku GUNA-BASIC přispívají k acidobazické (např. zinek) a elektrolytické (např. hořčík) rovnováze našeho těla. Další minerální látky obsažené v tomto přípravku přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem (např. mangan, měď, zinek, selen) a k normální funkci imunitního systému (např. selen, zinek, železo).

Použití

Vhodné pro děti od 3 let a dospělé.

Doporučené dávkování

1 sáček denně nalačno, nejlépe večer. Vysypte obsah sáčku do sklenice s vodou, dobře zamíchejte a vypijte. Doporučená délka užívání je 1-2 měsíce.

Balení

15 sáčků, 1 sáček/6,5-7,5 g

Složení

Maltodextrin, citrát hořečnatý, citrát draselný, uhličitan vápenatý, extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), extrakt z mrkve obecné (Daucus carota) s obsahem beta-karotenu (1,8 %), extrakt z meduňky lékařské (Melissa officinalis) s obsahem kyseliny rozmarýnové (2 %), extrakt z lípy srdčité (Tilia cordata) s obsahem flavonoidů (1 %), extrakt z fenyklu obecného (Foeniculum vulgare) s obsahem éterických olejů (1 %), extrakt z pampelišky lékařské (Taraxacumofficinale), oxid hořečnatý, fosforečnan železnatý, citrát zinečnatý; sladidlo: sukralóza; uhličitan manganatý, bambusové vlákno (Bambusa spp.) s obsahem křemíku (90 %), selenmethionin, citrát měďnatý, molybdenan amonný.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. O užívání v těhotenství a při kojení se poraďte se svým lékařem.

Informace v tomto článku jsou převzaty z "https://www.inpharm.cz/verejnost/produkty".